Překonejte sami sebe! 

 Ať už jste naprostý začátečník nebo nadšenec do fitness, mám pro Vás  řešení! Nabízím velkou řadu programů pro individuální, společné i firemní tréninky (fitness, hot jóga, běh, kondiční a redukční cvičení). Cvičím v menších diskrétních fitness centrech s maximálním důrazem na individuální potřeby každého klienta.

Klára Fitness nabízí vyjímečné,  individuální (jeden na jednoho) tréninkové programy s důrazem na motivaci a překonávání sama sebe. Všechny programy jsou ušité na míru Vašim potřebám. Trénujte v diskrétním prostředí menšího fitness centra nebo na přání i v pohodlí vašeho domova, kanceláře, nebo v příjemném prostředí parku. Je to na Vás!

Díky programům připraveným na míru jste motivovaní k lepším výkonům a překonávání domnělých limitů.  Osobní trénink Vám pomůže na sobě pracovat s větším nasazením a daleko důsledněji, zaměřit se na cíl a dosáhnout jedinečných výsledků.

Váš osobní program začíná vstupním pohovorem , základní diagnostikou a analýzou vašich stravovacíh návyků.  Vytvoříme unikátní tréninkový program vhodný právě a jenom pro vás, s ohledem na Vaše  pohybové možnosti a na  Vámi požadované výsledky. Každá lekce je připravená dle vašich momentálních potřeb s důrazem na dosažení těch nejlepších výsledků, které pocítíte i uvidíte.

 

 Osobní tréninky zahrnují:

 

  • Vytrvalostní trénování

  • Formování postavy

  • Cvičení pro stabilizaci středu těla

  • Plyometrické cvičení

  • Intervalové cvičení