Omlouvám se všem, kteří se chystáte na hodinu Kundaliní jógy dne 19. 5. a 26. 5. 2012 v Domě Jógy. Lekce se nekoná.

 

 

KUNDALINI YOGA

Seberozvojový systém, který zahrnuje odstraňování zdravotních problémů , rozvíjení talentu, podporu života a jeho intimnějších projevů.

V roce 1969 přijel do USA Yogi Bhajan Phd., aby zde šířil starodávné indické učení radžajógy, které bylo po staletí utajováno a předáváno pouze vyvoleným. K tomuto učení měli přístup jogíní až po mnohaletém praktikování jiných druhů jógy v okamžiku, kdy byli dle duchovního mistra připraveni na tuto cestu.

Radžajóga je jednou z možností objevování a zvyšování lidského potenciálu a vědomí skrze praktikování krijí (na sebe navazujících asán, statických i dynamických), dechových cvičení (pranajám), meditací a relaxačních technik.

Kundalini jóga a Bílá Tantra je nejcelostnější způsob práce s člověkem, jeho zdravím a jeho vývojem. Tyto techniky pomáhají očistit lidský energetický systém, uvolňují blokády v čakrách a vynášeji na povrch myšlenkové vzorce uložené v podvědomí a nevědomí a tím mění vnímání a prožívání reality. Kundalini jóga ozdravuje endokriní systém - vyrovnává hladiny hormonů, posiluje imunitu a nerovový systém. Zlepšuje fyzickou kondici, posiluje tělo a zlepšuje pružnost páteře -odstraňuje bolesti zad.

Nyní můžete zakusit účinky tohoto cvičení i Vy!

Co je to Kundalini energie?

Kundalini energie je součástí každé lidské bytosti. Kvalita a stav této energie určuje schopnosti a zdraví člověka. Rozhoduje o tom, do jaké míry je náš život naplněn.

Kundalini energie „spí“ stočená jako had v pánvi a čeká na probuzení. Postupuje pak šušumnou skrze čakry vzhůru, aby vytryskla skrze sedmou čakru a propojila zemskou energii s nekonečnem.

Kundaliní jóga umí tuto energii aktivovat pomocí specifických praktik.  Probuzená Kundalini energie má za následek příval nového životního elánu, který způsobuje ohromnou chuť do života a vnitřní stav štěstí.

Toto neumí žádné jiné cvičení...

Pro koho je Kundalini joga?

Pro všechny, kteří zažívají problémy ve vztazích, v práci, v podnikání . Pro ty, které bolí záda, klouby, které sužuje deprese. Pro ty, kteří nejsou spokojeni se svým současným životem a rádi by tento stav změnili.

Není potřeba předchozích zkušeností ani extrémní fyzická kondice. Budeme pracovat postupně a společně se budeme ve všem zdokonalovat.

Kde si zacvičit?

v Domě Jógy na Vinohradech, ulice Jana Masaryka 6

Každou sobotu od 8:30 hodin

Lekce trvá  90 min

Cena 200,- / 180,- při zakoupení permanentky (není možno využívat permanentek z Domu jógy)

Na sebe nejlépe bílé oblečení a pokrývku (šátek)hlavy, vše ideálně z přírodních materiálů. Není povinné na první lekce..:)

Můžete cvičit v čemkoliv pohodlném.

REZERVACE NA:

fitnesstrenerka@gmail.com

tel. 773211161